$63.7244   €70.5047
КУРЕЦ — новостной перекур

Детокс і алкогольна детоксикація — чи є відмінності?

26.12.2023 17:24

Детокс і алкогольна детоксикація — чи є відмінності?

Ми звикли, що алкогольна детоксикація і детокс — терміни, взаємозамінні. І справді, між ними немає жодних відмінностей, хоча вони використовуються в різних формах і цілях. Є детоксикація, після якої починається лікування алкогольної залежності. І є детокс, який можна пройти, коли симптоми після вживання алкоголю занадто турбують.

В обох випадках природа алкогольної детоксикації різна. В першому випадку — нерідко виведення із запою у Вінниці, у другому — ви прибираєте наслідки гарних веселощів.

Алкогольне отруєння — раптові та довгострокові наслідки

Алкоголь має дуже серйозні наслідки при вживанні не тільки для п'яниць:

  • На нервову систему алкоголь чинить найшвидшу і найсильнішу дію, звідси й стан сп'яніння. Цей вплив в основному полягає в пригніченні багатьох функцій мозку, а також у несприятливому впливі на периферичні нерви.

  • У системі кровообігу алкоголь насамперед підвищує кров'яний тиск, порушує роботу серця, змінює кровотік у кровоносних судинах, що може навіть призвести до смерті людини, яка не страждає на залежність.

  • У травній системі спиртне руйнує слизову оболонку шлунка, може спричинити печію, "змиває" накопичені в печінці запаси вітаміну, а його вживання в надмірних кількостях часто призводить до нудоти та блювоти.

  • На імунну систему алкоголь чинить істотно послаблювальну дію і підвищує схильність до хвороб (зокрема генетичних).

  • Сечовидільна система наражається на ризик спровокувати гостру ниркову недостатність.

Алкогольна детоксикація належить тільки до тимчасових станів, тому що постійні зміни незворотні. А це — ураження головного мозку та печінки, а також спровоковані деякі психічні захворювання через залежність. Ви не можете усунути довгострокові наслідки вживання алкоголю, наприклад очистити печінку після вживання алкоголю протягом багатьох років.

Детоксикація від алкоголю

Досвід і медичні знання вимагають використання декількох препаратів, які застосовує під час детоксикації алкоголю нарколог у Вінниці. Це — вітаміни, особливо з групи B (натрій, калій і магній). Препарати вводяться крапельницями й тому діють дуже швидко.

Детокс такий самий. В обох випадках використовують одні й ті самі методи впливу на хворого, і їхньою метою є:

  • виведення шкідливих речовин з організму,

  • гідратація організму, оскільки алкоголь виводить з нього воду,

  • заповнення "вимитих" мінералів,

  • поліпшення психічного стану пацієнта.

Останній етап алкогольної детоксикації досягається додаванням у крапельниці препаратів, адаптованих до діагностики стану пацієнта, що проводиться перед відповідними процедурами.

2024 © "КУРЕЦ — новостной перекур". Все права защищены.
Редакция: | Карта сайта